SÕLMI OSTULEPINGU ENNE MÄRTSI LÕPPU JA SAAD KINGIKS TALVEREHVID!

 

MIKS KODIAQ?

Turvaline
7 turvapatja ja rohkelt turvalisust suurendavaid abisüsteeme. ŠKODA KODIAQ toob keskklassi linnamaasturitesse hulga selliseid turvaseadmeid, mida varem nähti ainult kõrgema klassi autodes. ŠKODA KODIAQi turvalisuse tipptaset näitab ka Euro NCAPi maksimaalne hinne – viis tärni.

Viietärniline KODIAQ
ŠKODA KODIAQ pälvis oma turvalisuse eest maksimaalse hinde. Euro NCAP andis ŠKODA KODIAQile kõrgeima võimaliku hinde ehk viis tärni, kinnitades sellega, et auto pakub kõigile reisijaile optimaalset kaitset. Täiskavanud reisijate kaitstust hindas Euro NCAP eeskujuliku 92 protsendi vääriliseks ning maksimumpunktid sai KODIAQ jalakäijate jalgade kaitstuse eest tänu oma esikaitserauale. Eraldi märkis Euro NCAP ära põhivarustuses hädapiduri tööd, mis toimib hästi väikestel kiirustel – nagu linnaliikluses tüüpiline – ning hoiab ära peaaegu kõik kokkupõrked maanteekiirusel.

Turvapadjad ja kaitse kokkupõrkel
Kuni üheksa turvapatja, mis töötavad koos kolmepunkti-turvavööde ja peatugedega, kaitsevad juhti ja reisijaid vigastuste eest.

Juhi väsimust tuvastav süsteem Driver Alert
Juhi väsimust tuvastav süsteem Driver Alert vähendab väsimusest tingitud hädaolukordade ohtu. Juhi käitumist jälgides hindab süsteem tema väsimusastet ja kui tarvis, annab märku vajadusest puhata ja sõidupausi pidada.

 


 

STIILNE

Uus disain on jõulisem, emotsionaalsem ja moodsam, eriti just esiosas. ŠKODA KODIAQi iseloomustab täisulik kooskõla graatsiliste joonte, dünaamiliste vormide ja jõulise oleku vahel, mis muudab auto hetkega äratuntavaks. 

ŠKODA KODIAQi iseloomustab täisulik kooskõla graatsiliste joonte, dünaamiliste vormide ja jõulise oleku vahel, mis muudab auto hetkega äratuntavaks.Tagaosas on domineerivateks elementideks kiilukujulised tagatuled, mille välimine osa kaardub kere külgedele. Kõrge tagakaitseraud nõuab austust, teatades kõigile valjult ja selgelt, kellega neil tegemist.

ŠKODA KODIAQi esivõre näitab, kuidas margi disainikeel on tõlgitud linnamaasturite keelde. 13 püstist topeltribi ümbritseb trapetsikujuline kroomitud raam. LED-tagatuledes on peidus margi disainikeele osaks olev C-tähe kujuline valgusmotiiv. Tagatulede välimine, küljelt nähtav osa sisaldab ka iseloomulikku kristallistruktuuri. Tagatulede kujundamisel arvestati isegi aerodünaamikat, et ühtlustada õhuvoolu ümber auto. 

Piisav kliirens, nutikas nelikvedu, erakordselt tugev kere ja hulk maastikusõidul toeks olevaid elektroonilisi abisüsteeme teevad ŠKODA KODIAQist auto, mis sobib ideaalselt ka sõitudeks väljaspool sillutatud teid.

 

RUUMIKAS

Pagasiruumi maht 560-2065l (rehviparandus-komplektiga) on konkurentsitult suurim omas klassis. 

Seitse istet
Seitse istet ja klassi suurim pakiruum on avara siseruumi kõige olulisemad omadused. Pole vist lisadagi tarvis, et nii esimeses kui ka teises reas on rohkelt istumisruumi.

Juhi ja kaasreisija ala
Kui eesistmel aset võtad, tervitab interjöör Sind soojalt ning loob tunde turvalisusest ja vastupidavusest. Armatuurlaua domineerivateks osadeks on neli vertikaalset tuulutusava, teabe- ja meelelahutuskeskuse suur ekraan ning lai ehisriba armatuurlaua üla- ja alaosa vahel.

Ruum lastele
Sinu lapsed – olgu neid kaks või viis, olgu nad beebid või teismelised – mahuvad kõik KODIAQi sisse. ŠKODA uus linnamaastur on ideaalne pereauto. Pole tarvis lisadagi, et teise istmerea välimistel kohtadel on ka ISOFIX-kinnitusaasad.

Ruum lõõgastumiseks
ŠKODA KODIAQ toob Sinu reisidele äriklassi mugavused. Tagaistujad saavad oma istmeid 18 sentimeetri ulatuses edasi-tagasi nihutada ja ükshaaval seljatoe kallet seadistada. Spetsiaalse peatoe ja tekiga võib seal lausa magada.

Ruumi kõigele, mida kaasa tahad võtta
KODIAQiga ei teki enam muret, et midagi peaks maha jätma. Lihtsalt kõik vajalik mahub autosse. Klassi suurima pakiruumi maht on viie istme korral 560-835 liitrit, istmete kokkuklappimise järel aga koguni 2065 liitrit.

 

ÜHENDUVUS

Pidev võrgus olemine ei tähenda lihtsalt seda, et teil on ligipääs meelelahutusele ja teabele, vaid ka seda, et saate liikvel olles kasutada abisüsteeme. 

ŠKODA Connect
See uhiuus ühenduvustoode annab Sulle veebipõhised navigeerimis- ja infoteenused, võimaluse hallata auto teatud funktsioone nutitelefoni abil ning kaugsuhtluse Sinu poolt valitud ŠKODA hoolduskeskusega. Hädaabikõne on süsteemi lahutamatu osa.

Kiirvalikunupud
Vasakpoolne punane nupp kutsub kohe abi, kui Sa oled raske liiklusõnnetuse osaline või pealtnägija. Keskmine nupp helistab Sinu hoolduskeskusse, kui autot tabab rike. Vasakpoolset nuppu kasutades saad ŠKODA infotelefonilt täpsemat teavet.

Teabe- ja meelelahutussüsteemi kaugjuhtimine
Uus WiFi-põhine rakendus võimaldab tagaistujatel pääseda ligi teabe- ja meelelahutussüsteemi Columbus või Amundsen funktsioonidele tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu. Rakendusega ŠKODA Media Command saad süsteemi osad kuvada tahvelarvuti või nutitelefoni ekraanile ning mugavalt rakenduse kaudu üksikuid funktsioone pruukida.

Smartlink+
SmartLink+ loob ühenduse Sinu nutitelefoni ning auto teabe- ja meelelahutussüsteemi vahel Apple CarPlay, Android Auto, MirrorLinki või SmartGate’i kaudu. SmartGate on süsteem, mis WiFi-võrku või USB-kaablit kasutades saadab auto teatud andmeid mobiilseadmele. SmartGate on lahendus auto ja nutitelefoni ühendamiseks, võimaldades kasutajal näha rohkem kui 40 parameetrit rakenduse ŠKODA OneApp abil.

Telefonilaegas
Telefonilaegas on panipaik, mida kasutatakse mobiiltelefoni aku juhtmevabaks laadimiseks ning mobiilsignaali võimendamiseks auto planaarantenni abil. Telefonilaegas suudab mobiilikõnesid ühendada isegi nõrga võrgusignaali korral.

AUX-in ja USB-liidesed
Uuel ŠKODA KODIAQil on põhivarustuses võimalus väliste multimeediaseadmete või mälupulkade ühendamiseks AUX-IN-analoogliidese (3,5 mm pesa) või USB-liidese kaudu.

 

MAASTIKUSÕIT

ŠKODA KODIAQ maastikul
Kui Sa asfaldilt maha keerad, pole tarvis kohe parkimiskohta otsima hakata. Piisav kliirens, nutikas nelikvedu, erakordselt tugev kere ja hulk maastikusõidul toeks olevaid elektroonilisi abisüsteeme lubavad ŠKODA KODIAQil palju kaugemale jõuda.

Nutikas nelivedu
Tänu oma nutikale nelikveoskeemile on ŠKODA uus linnamaastur valmis igasugusteks olukordadeks. KODIAQ tuleb suurepäraselt toime ka kruusal või sillutamata teedel. Elektrooniliselt juhitava mitmekettalise siduriga jõuülekanne saab millisekundite jooksul hakkama isegi pisimate haardumise muutusega KODIAQi rataste all.

Maastikurežiim
Off-Road-nupp lülitab kõik juhiabisüsteemid spetsiaalsesse maastikuseadesse. Gaasipedaal ei reageeri nüüd enam nii tundlikult ning seisupiduri Auto Hold-funktsioon päästab sõiduki välja keerulistest olukordadest. Laskumisabi pidurdab ettevaatlikult ja hoiab järsust nõlvast laskumisel ühtlast kiirust.

 

NUTIKAS

Elektriline lapselukk
Tagaukse mehaanilise lapseluku kasutamine nõuab ettenägelikkust, kui mõnikord istuvad taga lapsed, mõnikord aga täiskasvanud. Elektroonilisi lapselukke saab vajadusel juhikohalt sisse ja välja lülitada.

Magamispakett
KODIAQi võid varustada magamispaketiga, mille üheks osaks on reguleeritavate külgedega peatoed. Välimistel tagaistmetel reisijad saavad pikkadel reisidel rahulikult lõõgastuda. Paketti kuulub ka mõnus tekk.

Hoidik tahvelarvutile
Lihtne viis köita eriti nooremate reisijate tähelepanu ja hoida neid tegevuses. Hoidikut saab hõlpsasti ja kindlalt paigaldada eesmise peatoe juhtsiinide külge.

Panipaik käetoes
Esiistmetevahelise käetoe sees asub praktiline panipaik, millele hõlpsasti pääseb ligi nii juht kui ka kaasreisija.

Kui soovid vahetada oma auto uue ŠKODA vastu, siis ei pea vana auto müügiga ise vaeva nägema. ŠKODA esindustest saab auto osta ka nii, et tood olemasoleva auto uue auto või liisingu sissemakseks. Vahetusautoks võib olla nii väljaostetud auto kui ka liisinguauto. Autovahetus ŠKODA esindustes on mugav:

  • Kiire ja lihtne asjaajamine.
  • Tasuta nõustamine asjatundlike ja kogenud spetsialistide poolt.
  • Tasuta vana auto hindamine.
  • Mugav liisingu, kindlustuse ja ARK toimingute vormistamine kohapeal.

Registreeru proovisõidule SIIN ja avasta Kodiaq!

Vaata KODIAQ ERIPAKKUMISI