ŠKODA TALLINNA laos valik suurem, kui kunagi varem!

Kevad on juba ametlikult käes ning on aeg planeerida oma suviseid väljasõite! Kõige mõnusam oleks seda teha oma uues ŠKODAs! Selleks, et Teie ei peaks ootama mitu kuud,(mõnikord isegi pool aastat) oma uut ŠKODAt, oleme varustanud oma lao parimate ŠKODA mudelitega. Iga auto on hoolikalt komplekteeritud ning läbi mõeldud teenima kõiki kliendi  nõudmisi. 

Hetkel on laos veidi üle 300 erineva sõiduki, mis esmapilgul võib tunduda suure numbrina, kuid ŠKODA mudelivalik on suurenenud - meil on nüüd 6 erinevat mudelit!

MILLAL PEAKS EELISTAMA LAOS OLEMASOLEVAT AUTOT?

Kui Teil on soov oma auto sissemaksuks anda või on Teie autol juba ostja olemas, siis laoauto on Teie jaoks see õige! Eesti laos olevad autot valmistatakse loovutuseks ette kuni 2 nädalaga. Meie tagame Teile loovutusaja nädalaga!

Samuti tasub eelistada laos olevaid sõidukeid, kui tegu on Teie esimese autoga! Iga mudel, mida oleme tellinud meie Eesti lattu, on varasemalt hoolikalt läbi mõeldud ning komplekteeritud meie müügikonsultantide poolt. Arvesse on võetud eeskätt varasemad kliendisoovid, enim levinud nõudmised kui ka kõige uuemad tehnoloogilised lahendused. Mis kõik peaks tagama Teile kõige kaasagsema ja hea sõidumugavusega auto. 


LÄBIMÕELDUD NING HOOLIKALT KOMPLEKTEERITUD

Millest lähtutakse autosid lattu tellides?
Ükski tootja ei soovi oma laoseisu tellida ükskõik milliseid autosid, peaasi, et number oleks suur. Eesmärk on siiski tagada kliendile kiirelt ja mugavalt hea varustusega auto, millest nii klient rõõmu tunda saaks. Seepärast on ŠKODA laos ligi 300 autot, mille oleme valinud sinna eeskätt meie klientide varaseimaid soove arvestades. 

AUTO TEIE UKSE EES NÄDALAGA!

Suurim eelis laoautodel on nende ettevalmistamise kiirus loovutamiseks. Isegi kui auto on kohe kohe saabumas meie Eesti lattu, julgeme me Teile garanteerida maksimaalselt paarinädalase ettevalmistusperioodi. Enamjaolt on Teil võimalik võtmed kätte saada juba nädalaga!

See on suurepärane lahendus juhul, kui Teie olemasolev auto on juba müüdud või ootab sissemaksuks loovutamist. 

PARIMAD KINDLUSTUSE- NING LIISINGUPAKKUMISED

ŠKODA TALLINN on pikaajaline koostööpartner mitme panga ja kindlustusseltsiga. Meie professionaalsed müügimehed aitavad Teil leida kõige parema lahenduse uue auto soetamiseks. 

Kui Teil on raskusi panga või kindlustuse valiku puhul, siis meie müügimehed on tutvunud meie koostööpartnerite pakkumistega ja oskavad personaalselt Teie sobiva lahenduse leida. 

MILLISEL JUHUL SOOVITAME ISE KOMPLEKTEERIDA JA TELLIDA AUTO?

Kui Teil on kindel nägemus, milline Teie auto peab olema, ning meie laovalikus seda parasjagu pole - siis on üheks lahenduseks auto tellimine. Teine lahendus on muidugi kompromissile minek, ning laost ligilähedase variandi valimine, kuid alati pole see võimalik. 

Auto tellimise puhul tasub alustada ŠKODA konfiguraatorist. Konfiguraator aitab Teid auto komplekteerimisel ning annab Teile kiire ülevaate milliseks kujuneb auto hind. Kuigi konfiguraator annab Teile teada milline lisavarustus välistab ühe või teise varustuse koos eksisteerimist, soovitame me kindlasti üle käia need punktid müügimehega.

Samuti peab tellimise puhul arvestama tarneajaga. Kui olete oma soovitud auto koos müügimehega valmis teinud, siis saate teada ka orienteeruva tarneaja. Enamjaolt ei tohiks tarneaeg olla pikem kui 3 kuud. Kuid on erandjuhtumeid nagu erivärv või uuemad tehnoloogialahendused, mis tõstavad oluliselt auto väärtust kuid pikendavad ka tarneaega.